RSCA genomineerd voor ECA Awards 2021

RSC Anderlecht werd zonet genomineerd voor de European Club Association Awards 2021 in de categorie Women’s Football. Onze club wordt zo beloond voor de inspanningen op het vlak van het vrouwenvoetbal en de lokale werking ervan. 

RSCA is de belangrijkste partner van ‘Brussels Football’, de vereniging van amateurclubs in het Brussels gewest. Dankzij de 14 'Girls Football Academies' is er speciale aandacht voor meisjes vanaf 5-jarige leeftijd die de kans krijgen om van het voetbal te proeven op een laagdrempelige manier.  

Dankzij het partnerschap kunnen de ingeschreven meisjes ook genieten van rondleidingen in het stadion van Anderlecht en ontmoetingen met spelers en speelsters. Onze club is ook aanwezig in de Brusselse wijken om nieuw talent een kans te geven en hen te begeleiden om nieuwe ambassadeurs van het vrouwenvoetbal te worden. 

Onze club ondersteunt het vrouwenvoetbal met veel fierheid en wil vooral een blijvend voorbeeld vormen voor alle gemeenschappen in Brussel en daarbuiten. 

De winnaars van de ECA Awards worden bekendgemaakt op 6 en 7 september in het Zwitserse Genève.

Lees verder